İstanbul Kıyamet Vakti
HOŞ GELDİNİZ
İstanbul Kıyamet Vakti
HOŞ GELDİNİZ
İstanbul Kıyamet Vakti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İstanbul Kıyamet Vakti

İstanbul Kıyamet Vakti::::

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oyun,Film vsvsvs SATIŞLARIMIZ

YazarMesaj
İkv_Nofear
Admin
Admin
İkv_Nofear

Erkek Mesaj Sayısı : 122
İş/Hobiler : Spor
Lakap : Korkusuz

Oyun,Film vsvsvs SATIŞLARIMIZ Empty
MesajKonu: Oyun,Film vsvsvs SATIŞLARIMIZ   Oyun,Film vsvsvs SATIŞLARIMIZ Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 9:19 pm

Merhaba Arkadaşlar Bildiğimiz Üzere Kaliteli Fakat Ucuz Ve Çalışan Oyun Bulmak Artık Nerdeyse İmkansız Fakat Biz Sitemize Bu Oyunları Tek Tek Alıp Satıyoruz Hizmetimiz Sadece Kayseridedir ve İstek Sipariş Kabul Edilir İstediğiniz Akla Gelebilicek Her Türlü Oyun,Müzik,Film,Program ve daha niceleri elinize hazır gelebilicek elden teslim olup toplu alımlarda ucuz fiyata satım yapılır ayrıca site üyelerimize 10 oyun altı 15 Kr 10 oyun üstü 25 Kr İndirim Yapıyorum Özel Üye ve Yönetim Kurulundakilere De İndirim Düşünüyorum Her Türlü İsteklerinizi Getirip Fiyatı Beraber Belirliyoruzki Karışıklık Olmasın Kayseri İçi Hizmetimiz En Fazla 7 Gün İçinde Gerçekleştirilir ve elden teslim edilir mail olarak da sipariş verenler 10 gün bekleme süresi zorunludur blog sayfamızdan siparişler ise 12 Günde Teslim Ayrıca 7/24 saat hizmet ve yardım kalitemizde var müşderi hizmetleri sevisimizde bulunmaktadır!

Almak İsteyenler Buradan Başvurabilir veya
Blog Sayfamız Olan
oyunlarx.blogevreni.com

Mail
cddvdsat@windowslive.com

Alım,Satım,Sipariş İşlemleri Yapılır
http://oyunikv.forummum.com
İkv_Nofear
Admin
Admin
İkv_Nofear

MesajKonu: Geri: Oyun,Film vsvsvs SATIŞLARIMIZ   Oyun,Film vsvsvs SATIŞLARIMIZ Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 9:20 pm

Dediğim Gibi Bütün Bunlar Elden Teslimdir
[list]Sipariş Veripde Almayan Bütün Hakları Fes Edilip Para ZORLA alınır![*]
İkv_Nofear
Admin
Admin
İkv_Nofear

MesajKonu: Geri: Oyun,Film vsvsvs SATIŞLARIMIZ   Oyun,Film vsvsvs SATIŞLARIMIZ Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 10:30 pm

İkv_Nofear demiş ki:
Merhaba Arkadaşlar Bildiğimiz Üzere Kaliteli Fakat Ucuz Ve Çalışan Oyun Bulmak Artık Nerdeyse İmkansız Fakat Biz Sitemize Bu Oyunları Tek Tek Alıp Satıyoruz Hizmetimiz Sadece Kayseridedir ve İstek Sipariş Kabul Edilir İstediğiniz Akla Gelebilicek Her Türlü Oyun,Müzik,Film,Program ve daha niceleri elinize hazır gelebilicek elden teslim olup toplu alımlarda ucuz fiyata satım yapılır ayrıca site üyelerimize 10 oyun altı 15 Kr 10 oyun üstü 25 Kr İndirim Yapıyorum Özel Üye ve Yönetim Kurulundakilere De İndirim Düşünüyorum Her Türlü İsteklerinizi Getirip Fiyatı Beraber Belirliyoruzki Karışıklık Olmasın Kayseri İçi Hizmetimiz En Fazla 7 Gün İçinde Gerçekleştirilir ve elden teslim edilir mail olarak da sipariş verenler 10 gün bekleme süresi zorunludur blog sayfamızdan siparişler ise 12 Günde Teslim Ayrıca 7/24 saat hizmet ve yardım kalitemizde var müşderi hizmetleri sevisimizde bulunmaktadır!

Almak İsteyenler Buradan Başvurabilir veya
Blog Sayfamız Olan

Mail
cddvdsat@windowslive.com

Alım,Satım,Sipariş İşlemleri Yapılır
[url=oyunlarx.blogevreni.com]Web Sitemiz[/url]

Oyun,Film vsvsvs SATIŞLARIMIZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun Bilgilendirmeleri