İstanbul Kıyamet Vakti
HOŞ GELDİNİZ
İstanbul Kıyamet Vakti
HOŞ GELDİNİZ
İstanbul Kıyamet Vakti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İstanbul Kıyamet Vakti

İstanbul Kıyamet Vakti::::

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Metin 2 Yardımı!

YazarMesaj
İkv_Nofear
Admin
Admin
İkv_Nofear

Erkek Mesaj Sayısı : 122
İş/Hobiler : Spor
Lakap : Korkusuz

Metin 2 Yardımı! Empty
MesajKonu: Metin 2 Yardımı!   Metin 2 Yardımı! Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 5:22 pm

Metin2 de Manasda Mustafanofear(PeRFect Team ve Kabadayılar Lonca Kurucusu)bilmeyeniniz Yoktur gayet başarılı zengin güçlü ve yüksek seviyede olmamın yollarını sizlerede anlatmak istedim öncelikle hileyi pek önermiyorum 25 LwL altı için fakat ben hiç hile kullanmadım study herşey kitabına uygun yapıldı öncelikle açtığınız hesaptan her girşinizde 60 dakikanızı kasmaya 30 dakikayı isteğe göre ve bir 30 dakika daha kasmaya ayırın böylece en az 5 LwL kasabilirsiniz hemde çok süre girmemiş olursunuz.mutlaka yerden düşenleri toplayın değersiz olsa bile OkO karakterlere(market,zırh satıcısı gibi) satın ve böylece kazandığınız paradan üzerinize birşey alabilir veya pot alabilirsiniz 23 LwLde at madalyonu için para kasın ve önerim elinizde kılıç bulundurmayın.atınızı aldığınızda her zaman besleyin ölmesin geri canlandırma bitkisi çook pahalı.30 LwL olduğunuzda 33 lwlleri değilde 40 lwlleri kesmeyi deneyin ve artık para karşılığı veya değerli eşya küçük lwlleride yanınızda kasın %0.002 düşcek olan tecrübe puanı yerine para kazanabilirsiniz hem para hem tecrübeniz artar.sizi [GM]im diye kandıranlara kanmayın ayrıca hiçbir zaman oyunda küfür etmeyin 50 LwLde bir lonca üyesi değilseniz lonca kurun ve evlenin bu sayede Kahraman oluyorsunuz 60 seviyede üzerinizi full +9 ve en iyi eşyalarla dizmelisiniz bu sayede artık turnuvalara ve etkinliklere katlmaya başlayın 78 LwL olana kadar çölde kasın gerisinde artık kasmak zorlaşıcağı için siz belirleyebilirsiniz yerinizi bom
http://oyunikv.forummum.com
İkv_Nofear
Admin
Admin
İkv_Nofear

Erkek Mesaj Sayısı : 122
İş/Hobiler : Spor
Lakap : Korkusuz

Metin 2 Yardımı! Empty
MesajKonu: Geri: Metin 2 Yardımı!   Metin 2 Yardımı! Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 5:24 pm

Ayrıca 80 LwLde lonca bölgesi alın ve 89 a kadar kale parası kasıp kale alın
http://oyunikv.forummum.com

Metin 2 Yardımı!
1 sayfadaki 1 sayfası