İstanbul Kıyamet Vakti
HOŞ GELDİNİZ
İstanbul Kıyamet Vakti
HOŞ GELDİNİZ
İstanbul Kıyamet Vakti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İstanbul Kıyamet Vakti

İstanbul Kıyamet Vakti::::

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Merhabalar!/başbakan/

YazarMesaj
Zanax
BAŞBAKAN
BAŞBAKAN

Merhabalar!/başbakan/ Empty
MesajKonu: Merhabalar!/başbakan/   Merhabalar!/başbakan/ Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 4:17 pm

Merhabalar Arkadaşlar Ben Zanax Yeni Başbakan;
Artık Forumumuzda Adminden Sonra Teknik Anlamda En Büyük Yetki Bana Ayit omercann_ arkadaşımdan birkaç eksik ve fazlam var ama şunu diyim oyunikv çok değişicek iktidara geçerekten meclisde çok büyük atamalar yaptık artık hiçbişey aksamıycak ve aksilik olmuycak herkez görevini biliyor ve ilk karar olarakdan bu aya bir oyunikv gazetesi çıkarıcaz ve editörlerimiz belli Sayın Adminimiz;İkv_Nofear gereken açıklamayı gayet iyi yapmış gazete sayısında size özel yetki sahibi yapıcağım ve gazete çalışmalarına başlansın artık yeni bir alan adı alıp yapıcaksınız btün yetkileri ben ve omercann_ vericez artık çok daha iyi çalışan bir altyapımız var başbakan yardımcımız bizden 30 günlük izin istedi ve yerine kimseyi almayı düşünmüyoruz...! milletvekilleri online olduklarında bile gizli olcaklar Gazete Açıklaması Çok Yakında Sizlerler Olacak.... king

Merhabalar!/başbakan/
1 sayfadaki 1 sayfası