İstanbul Kıyamet Vakti
HOŞ GELDİNİZ
İstanbul Kıyamet Vakti
HOŞ GELDİNİZ
İstanbul Kıyamet Vakti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İstanbul Kıyamet Vakti

İstanbul Kıyamet Vakti::::

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gökhan Emreciksin Fenerde!!!

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Gökhan Emreciksin Fenerde!!! Empty
MesajKonu: Gökhan Emreciksin Fenerde!!!   Gökhan Emreciksin Fenerde!!! Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 11:06 am

İHA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Ankaragücü'nün 24 yaşındaki orta saha oyuncusu Gökhan Emreciksin ligin 2. yarısında Fenerbahçe formasını giyecek.

Ankaragücü Kulübü yetkilileri bu gelişmeyi yalanlarken ve Beşiktaş'ın da transfer için devrede olduğunu açıklarken, Gökhan Emreciksin'in Fenerbahçe ile el sıkıştığı ifade edildi. Bu transferin kısa bir süre içinde resmiyet kazanacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz sezonun devre arasında Boluspor'dan transfer edilen ve sağ kanatta oynadığı etkili futbolla dikkatleri çeken Gökhan Emreciksin, bu sezon ligde 3 gol atmayı başardı.

Konuyla ilgili olarak basın mensuplarının sorularını cevaplayan Gökhan Emreciksin, kaçamak cevaplar vermeyi yeğledi. Gökhan Emreciksin, Süper Lig'de 1 sezonu geride bıraktığını ve başarılı olduğuna inandığını belirti. Gökhan, Fenerbahçe'nin sağ kanadında Deivid ve Colin Kazım gibi isimlerin bulunduğunun hatırlatılması üzerine ise, "Kulüpler anlaşır ve transfer olursam ben kendime güveniyorum. Oynamaya hazırım" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Fenerbahçe'den de konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı

Bir Fenerbahçeli Olarak Çok Sevindim ve Sizinle Paylaşmak İstedim

Gökhan Emreciksin Fenerde!!!
1 sayfadaki 1 sayfası